Napi horoszkóp – 2014. augusztus 11.

A Hold Nappal és Merkúrral való szembenállását a Holdcsomópont tengely oldja. Csak akkor fogod jól érezni magad a világban, ha össze tudod hangolni saját szükségleteidet mások érdekeivel, ha meg tudod teremteni a harmóniát magadban, környezetedben. Erre törekedj, ne csak ma, máskor is!

Miben vagy a legerősebb? (Hold a Vízöntőben) ? Legyen ez a napod kicsit más, mint a többi! Csinálj valami szokatlant, találkozz barátaiddal! 

Miben tudod megvalósítani magad? (Nap az Oroszlánban) ? Légy vállalkozó szellemű, kreatív! Fordíts sok energiát gyerekedre! 

Miben hasznos? (Merkúr az Oroszlánban) ? gondolkodj ?nagyban?, győzz meg másokat arról, milyen tehetséges vagy.

Milyen feladatot kell most megvalósítanod? (felszálló holdcsomópont a Mérlegben) ? Teremts harmóniát magad körül, add át magad kapcsolataidnak és figyelj mások szükségleteire!

Karmaasztro Plusz Profiknak: Nap – Merlin konjunkció az Oroszlánban ? ma szabadon varázsolhatsz bármit, amire igazán vágysz, a gondolataidnak kreatív teremtőereje van. Csak arra vigyázz, hogy gondold meg jól, mit szeretnél?

Fotó: werner22brigitte Pixabay

Tagged under