A hét arkangyal segítői 5. rész

Az Őrangyalok kapták feladatul az emberek életének védelmezését, élettervükben foglalt (karmikus) feladatok teljesítése fölötti felügyeletet, melynek végrehajtását minden pillanatban figyelik. A csütörtök őrangyala: Zadkiel.

CSÜTÖRTÖK

Arkangyal: Fortuna Istennő és Zadkiel arkangyal napja.  Fortuna Istennő a gazdagság angyala, mely nem csak az anyagi, de szellemi gazdagságot is jelzi, Zadkiel a könyörgés arkangyala, az igazi szívből jövő kéréseinket teljesíti.

Szín: ultramarin (acél) kék, sárga, arany, ezüst,

Bolygó: Jupiter

Fái: olajfa, cédrus, juhar. tölgy

Illata: szerecsendió, fenyőgyanta, szegfűszeg

A mai nap: legnagyobb szerencse napja vásároljunk sorsjegyet, vagy töltsük ki a lottószelvényt, vagy végezzünk olyan tevékenységet, ami pénzzel, bankkal, szerencsével kapcsolatos. pl. tudjuk meg a szerencseszámainkat, vegyünk részt kvízjátékban.

Angyalokhoz intézhető kéréskörök: gyors tevékenységek, kommunikáció, a levelezés a telefonhívások napja. Kiválóan alkalmas az önismeretre és önfejlesztésre, kutatásra, tanulmányokra, hosszú utazásokra, a bankokkal kapcsolatos kölcsönök, végrehajtók és ehhez kapcsolható ügyek intézésére, valamint a társas összejövetelekre is.

Angyalfohász: Napról napra hatalmas szereteteddel élem életemet. Ámen 

Angyalterápia: foglakozz pénzügyekkel, ahova elhívod az őrangyalodat is.

Ajándék az élet. Kérlek, minden pillanatban ezt érezd!

Kovács Judit

Angyal-, Delfin, Énekhang-terapeuta

videolink:
Tagged under